۱۳۹۹ يکشنبه ۱۷ فروردين
مناظره (چالش های نظام های رتبه بندی (رنکینگ) بین المللی دانشگاه ها)
 
قابل توجه دانشجویان دکتری و پسا دکتری

همانطور که مستحضرید از جمله اهداف کلان کشور، آموزش عالی و دانشگاه ها، رشد علم و فناوری و ارتقای سطح دانش با رویکردی است که بتوان طی آن علاوه برحل مشکلات سازمان ها و نهادها با تاثیرگذاری بر جامعه در جهت بهبود شرایط ملی، منطقه ای و جهانی گام های موثری را پیمود.

از جمله مسیرهای استاندارد جهت ارتقای نظام آموزش عالی توجه و تمرکز بر نظام های رتبه بندی دانشگاهی است. قرارگیری در رتبه بندی های جهانی اگرچه ما را با چالش هایی روبه رو می سازد، اما می توان اذعان داشت پویایی حاصل از توجه و تمرکز بر چنین شاخص هایی می تواند به اعتلای نام دانشگاه بیانجامد. تدوین نظام راهبردی جهت ارتقا میسر نمی گردد مگر با شکل گیری نگاهی رو به رشد و همسان در یکایک اعضای دانشگاه الزهرا. از این روی برآن شدیم تا گردهم آییم و با همدلی به بحث و گفتگو در خصوص بایدها و نبایدهای نظام های رتبه بندی بپردازیم.

از کلیه اعضای آن دانشکده/ خصوصا اعضای هیئت علمی ، دانشجویان دکتری و پسا دکتری دعوت بعمل می آید تا در مناظره ای تحت عنوان« چالش های نظام های رتبه بندی (رنکینگ) بین المللی دانشگاه ها» جهت ارایه دیدگاه ها و نظرات در راستای روشن شدن معایب و مزایای این نظام ها شرکت نمایند
زمان: 20 خرداد 98 از ساعت 10 الی 12
مکان متعاقبا اعلام خواهد شد
تاریخ به روزرسانی:
1398/03/12
تعداد بازدید:
344
دانشگاه الزهرا
 تهران،خيابان ده ونك، دانشكده فيزيك شيمي دانشگاه الزهرا
  كدپستي : 1993893973
تلفن : 982188041347+
فاكس : 982188613935+
 physchem[at]alzahra.ac.ir
تمامي حقوق سايت براي دانشگاه الزهرا ( س ) محفوظ است.